Fotodepilace a fotoomlazení

Fotodepilace

Jedná se o nebolestivou metodu odstranění chloupků pomocí pulsního světla IPL. Fotodepilace se může provádět na různých částech těla jako např. ruce, lýtka, stehna, oblast podpaží, bikiny-line, záda a hrudník (u mužů) atd. Fotodepilaci lze provádět i v oblastech obličeje.

Ošetření lze přizpůsobit každému klientovi na míru. Fotodepilace se nejlépe provádí v období růstu chloupků, proto je nutné ošetření několikrát opakovat. Před zákrokem, se nesmějí chloupky vytrhávat. Mohou se holit nebo stříhat. Ideální délka chloupků před zákrokem je 2 - 3mm (cca 3 dny před zákrokem neholit). Přístroj nefunguje na světlé, rezavé a šedé chloupky. Není vhodné vystavovat pokožku slunci a neopalovat se pod umělým světlem po dobu 2 - 4 týdnů před a po ošetření.

Doporučený počet ošetření: 4 – 8
Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 6 - 8 týdnů

 

 

Fotodepilace tělaFotodepilace obličeje
Ruce 1100 Kč Horní ret 499 Kč
Prsty (ruce nebo nohy) 599 Kč Špička brady 499 Kč
Nárty u nohou 1100 Kč Celá brada 999 Kč
Okolí bradavek 999 Kč Kotlety 799 Kč
Pruh na břiše 999 Kč Tváře 1 200 Kč
Šíje 1 200 Kč Vousy (u mužů)   2 999 Kč
Podpaží 999 Kč    
Třísla 1 499 Kč    
Polovina paží 2 500 Kč    
Celé břicho cena od 3 200 Kč    
Ramena 2 400 Kč    
Bederní oblast 1 900 Kč    
Celé paže cena od 3 500 Kč    
Lýtka nebo stehna cena od 4 000 Kč    
Celá záda cena od 6 500 Kč    
Celé nohy cena od 6 500 Kč    
Brazilka 2 400 Kč    
Hrudník mužů (celá prsa) cena od 3 200 Kč    

Fotoomlazení

Ošetření pro dosažení zlepšení textury a kvality pokožky, zastavení atrofování kůže, vyhlazení kožního povrchu, zmírnění jemných povrchových vrásek. Metoda fotoomlazení funguje na principu zahřívání pokožky velmi nízkými dávkami pulsního světla IPL. Po zahřátí dochází ke stimulaci buněk, které produkují kolagenní vlákna a obnovuje se jejich tvorba. Pokožka je po zákroku jemnější, vypnutá a vláčná. Ošetření pokožky IPL účinně ošetřuje řadu změn na pokožce, od známek stárnutí a poškození sluncem po narušené kapiláry v obličeji, pigmentové anomálie a kosmetické defekty. Navíc toto ošetření zmenšuje póry. Není vhodné vystavovat pokožku slunci a neopalovat se pod umělým světlem po dobu 2 - 4 týdnů před a po ošetření.

Oblasti ošetření: obličej, krk, dekolt, hřbet rukou
Doporučený počet ošetření: 5
Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 3 - 4 týdny

 

Ceník
Celý obličej  2 100 Kč
Celý obličej a krk 2 900 Kč
Krk a dekolt 2 600 Kč
Ruce 1 000 Kč
Celý obličej, krk a dekolt 3 900 Kč

Odstranění pigmentových skvrn

Ošetření pulsním světlem trvale odstraňuje pigmentové skvrny s maximální účinností a sjednocuje barvu pleti. Metoda funguje na principu zahřívání pokožky velmi nízkými dávkami pulsního světla IPL. Po zahřátí dochází ke stimulaci buněk, které produkují kolagenní vlákna a obnovuje se jejich tvorba. Pokožka je po zákroku jemnější, vypnutá a vláčná. Ošetření pokožky IPL účinně ošetřuje řadu změn na pokožce, od známek stárnutí a poškození sluncem po narušené kapiláry v obličeji, pigmentové anomálie a kosmetické defekty. Navíc toto ošetření zmenšuje póry. Není vhodné vystavovat pokožku slunci a neopalovat se pod umělým světlem po dobu 2 - 4 týdnů před a po ošetření.

Oblasti ošetření: obličej, krk, dekolt, hřbet rukou
Doporučený počet ošetření: 2 – 4
Frekvence mezi jednotlivými ošetřeními: 3 týdny

Ceník
Ostranění pigmentace 100 Kč / pulz
Ostranění červených žilek 100 Kč / pulz

Máte zájem nebo potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás!