Kosmetické ošetření Phyris

Nabízíme kompletní ošetření pleti profesionální kosmetikou PHYRIS

PHYRIS JE UNIKÁTNÍ INTELIGENTNĚ NAVRŽENÁ 3-FÁZOVÁ KONCEPCE PÉČE

3-FÁZOVÁ KONCEPCE ZAVÁDÍ NOVÉ STANDARDY

1-2-3 Značka PHYRIS nabízí přesně tu správnou péči pro každou kosmetickou potřebu. Výběr co do šíře a co do hloubky přesvědčil profesionální poskytovatele kosmetických služeb.
Ani příliš mnoho ani příliš málo.
Sametová textura, vůně, velmi atraktivní prezentace zařazuje PHYRIS do nejvyšší ligy.
FÁZE 1 – ČIŠTĚNÍ

Čištění, peeling a tonizace s výrobky PHYRIS je wellness zkušeností a rituálem, který je příjemnou a neoddělitelnou součástí moderního kosmetického sortimentu. Nabízí výběr ze skvělých textur, gelů, mlék, krémů, vod a pěn. Pro hluboké čištění je tady abrazivní a enzymatický peeling a pro salony peeling založený na ovocných kyselinách.
FÁZE 2 – AKTIVACE

PHYRIS ČINÍ KOSMETICKOU PÉČI MNOHEM EFEKTIVNĚJŠÍ

SOMI Aplikace vybraných produktů SOMI ve FÁZI 2 – Aktivace – tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS. SOMI ve FÁZI 2 závisí od individuálního stavu pleti, jejího typu a potřeb a je vhodným esem do hry.
FÁZE 3 – PÉČE

PHYRIS je vysoce efektivní a dobře se snáší. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou Hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita. PHYRIS věnuje stejnou pozornost inovačním high-tech aktivním složkám a proto vždy určuje nejnovější trendy. Se širokou škálou individuálních produktů k ošetření pleti poskytuje PHYRIS celou řadu současných možností k ideální ochraně a péči vaší pleti, jako i efektivní boj s předčasným stárnutím a různými problémy pleti. Efektivita a tolerance se pravidelně testují na dobrovolnících pod lékařským dohledem. Testy na zvířatech jsou tabu.
VÝHODY NA PRVNÍ POHLED

Šikovně vymyšlený třífázový koncept ošetření PHYRIS je jasně před konvenčními metodami kosmetické péče. Aktivační preparáty Somi ve FÁZI 2 jsou obzvlášť významné, pro následnou FÁZI 3 – PÉČE, protože zvyšují její účinky, prodlužují její efekt a zvyšují její snášenlivost.

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ, BALENÍ, ZNAČKA A VZTAHY SE ZÁKAZNÍKY PHYRIS

je zárukou prvotřídní kvality ve všech segmentech: pravidla kosmetického oboru, velmi efektivní složení, bezchybné, elegantní balení a vysoká úroveň inovace spolu se skutečným přibližováním se k zákazníkovi – to je jen část z toho, co můžete očekávat od exkluzivní značky PHYRIS.

Naše kosmetičky jsou pravidelně proškolovány novými produkty a technikami práce. Můžete si vybrat z několika ošetření.

 

Ceník
Základní kosmetické ošetření  690 Kč
Ošetření aknózní pleti 790 Kč
Regenerační ošetření pleti 890 Kč
Luxusní liftingové ošetření pleti 1 290 Kč
Kosmetické ošetření pro muže 890 Kč
Chemický peeling pro omlazení pleti  890 Kč
Péče o řasy a obočí bez kosmetického ošetření
Úprava obočí 70 - 100Kč
Barvení obočí 100 Kč
Barvení řas 120 Kč

Máte zájem nebo potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás!