Prodlužování řas

Semipermanentní řasy LUXUS LASHES – metoda řasa na řasu

Už žádné rozmazané řasenky, jen krásné, dlouhé, husté a svůdné řasy. Ani nebudete věřit jak jednoduché a příjemné je řasy LUXUS LASHES nosit! Jsou voděodolné a ultralehké - na očích je ani necítíte. Prodlužování řas pokročilo do dokonalosti.

Nejmodernější prodloužení řas na nejvyšší úrovni. Řasy, které skutečně drží. Díky své kvalitě, přirozenosti a hlavně době po kterou řasy skutečně vydrží je tato metoda čím dál ve větší oblibě také mezi známými tvářemi. Jmenujme alespoň některé: z modelingu známá topmodelka Simona Krainová, modelky Pavlína Němcová či Hanka Mašlíková, ze zpěvaček například Marta Jandová či Anna K, moderátorky Michaela Ochotská, Eva Decastelo nebo Martina Gavriely, Vendula Svobodová, Missky Eliška Bučková nebo Petra Minářová a další...

Permanentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení přírodních řas jakékoli délky a hustoty. Prodloužení řas metodou řasa na řasu je způsob, jak zvýraznit vaše oči pro všední den i pro zvláštní události. Při správné aplikaci nemají běžné aktivity, jako sport, sprchování nebo plavání žádný vliv na jejich pevnost a vzhled. Přirozený obnovovací cyklus řas, trvá průměrně 90 dní. Řasy se doplňují a tím je zaručena stálost jejich luxusního vzhledu. Přírodní řasy nejsou touto metodou trvale poškozovány. Dlouhé a husté řasy Vám zaručí svůdný a neodolatelný pohled.

Chcete mít dlouhé krásné a přitom přirozené řasy? S prodlužováním a zhušťováním řas LUXUS LASHES je to možné.. S LUXUS LASHES je řasenka již minulostí. Tajemství svůdných řas LUXUS LASHES je v tom, že jsou lehké, přirozené a perfektně drží. Řasy mají vysoký lesk a vějířový efekt. Oproti jiným metodám, patentované lepidlo obsahuje také silikon a je tudíž i po zaschnutí vysoce elastické . V praxi to znamená, že nedochází k jeho zatvrzení do křehkosti a následnému rozlomení při náhodném ohybu řasy či neopatrném promnutí očí. Toto lepidlo vydrží oproti konkurenci skutečně až dva měsíce, lepidlo je navíc vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje tak přísná zdravotní kriteria, což mnohá levná lepidla dovážená z Asie nesplňují a mnohdy obsahují také látky, které by mohly citlivou oblast očí poškodit.

Každá žena si může vybrat přesně takovou délku, tloušťku, zakroucení či barvu, která podtrhne její osobnost a styl Naše produkty jsou vyvíjeny a vyráběny v Evropě. Prodloužení řas je zcela bezbolestné a trvá mezi cca 1 až 2 hodiny, podle množství aplikovaných řas. Prodlužování řas vypadá tak, že uvolněně ležíte se zavřenýma očima na kosmetickém lehátku.

Výhody

LUXUS LASHES je jedničkou v poskytování vysoké kvality výrobků v Evropě

  • Semipermanentní řasy, které drží
  • Nejluxusnější a nejkvalitnější
  • Krásné, dlouhé, husté a svůdné řasy
  • Voděodolné a ultralehké - na očích je ani necítíte
  • Nezatěžují vlastní řasy, jsou naprosto přirozené
  • Bezbolestné, relaxační ošetření

Řasy LUXUS LASHES jsou zcela bezpečné ve sprše, cvičení i spaní, ale oproti jiným metodám na trhu řasy LUXUS LASHES díky speciální ochranné péči vydrží i v sauně a extrémních podmínkách. Součástí péče o prodlužování řeš je také vitaminová výživa podporující růst vlastních řas. Aplikaci provádí zkušená a vyškolená specialistka na metodu prodlužování řas LUXUS LASHES. Při zakoupení dvou voucherů získáte produkty speciálně určené k ošetření řas LUXUS LASHES (odličovač, řasenka + kartáček).

Kompletní specifikace

Jednotlivé speciální řasy pro semipermanentní prodloužení a zahuštění v kosmetickém salónu metodou nalepování řasa na řasu.Jsou vyráběny z materiálu kvality Premium třídy proto jsou lehké a po celou dobu zůstávají lesklé a výrazné - je to ideální pro záhadný a přitažlivý pohled.

Ceník
1. aplikace 1 999 Kč
Doplnění po 3 týdnech 500 Kč
Doplnění po 4 týdnech 600 Kč
Doplnění po 5 týdnech 700 Kč

Máte zájem nebo potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás!