Prodlužování řas EMPORIO Lashes

Semipermanentní řasy EMPORIO Lashes – metoda řasa na řasu

Už žádné rozmazané řasenky, jen krásné, dlouhé, husté a svůdné řasy.

Prodloužení a zahuštění řas je nový revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si Váš sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale přitom k nerozeznání přirozené řasy.

EMPORIO Lashes nejsou tradiční umělé řasy!
Jedná se o jednotlivé syntetické norkové řasy, které se aplikují na řasy přírodní jednotlivě (tzv. Řasa na řasu) a pouze certifikovaným EMPORIO Lashes stylistou pro přirozený vzhled a pocit. 5Asy se doplňují podle individuální potřeby každé 3 až 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní.

Permanentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení přírodních řas jakékoli délky a hustoty. Prodloužení řas metodou řasa na řasu je způsob, jak zvýraznit vaše oči pro všední den i pro zvláštní události. Při správné aplikaci nemají běžné aktivity, jako sport, sprchování nebo plavání žádný vliv na jejich pevnost a vzhled. Přirozený obnovovací cyklus řas, trvá průměrně 90 dní. Řasy se doplňují a tím je zaručena stálost jejich luxusního vzhledu. Přírodní řasy nejsou touto metodou trvale poškozovány. Dlouhé a husté řasy Vám zaručí svůdný a neodolatelný pohled.

Prodloužení řas je zcela bezbolestné a trvá mezi cca 1 až 2 hodiny, podle množství aplikovaných řas. Prodlužování řas vypadá tak, že uvolněně ležíte se zavřenýma očima na kosmetickém lehátku.

Kontakt na kosmetičku najdete v kolonce Náš tým popřípadě využijte kontakt níže

 

Ceník
1. aplikace 1 200 Kč
Doplnění po 3 týdnech 600 Kč
Doplnění po 4 týdnech 700 Kč
Doplnění po 5 týdnech a více 1 200 Kč

Máte zájem nebo potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás!